جشنواره جامع سوم خرداد

جشنواره جامع، به مناسبت ده کایی شدنمون، برای تمام 7 مجموعه تهیه شده برگزار میشه و با تخفیفات چند ماه پیش، آموزش مدنظرت رو میتونی تهیه کنی (بعد این جشنواره، تمام دوره ها با توجه به اپدیت ها، افزایش قیمت داره)

قدم اول کار با نرم افزار سیویل تری دی، شناخت مقدمات این نرم افزار، تسلط بر ابزارهای اتوکدی مورد نیاز و البته تکنیک های مختلف کار با نقاط هستش.

این که بتونی نقاط رو به شکل صحیح وارد نرم افزار کنی، پالایش های مختلف از قبیل گروه بندی، ویرایش، استخراج و غیره رو انجام بدی و البته اگ فایلی به دستت رسید که یه سری لیبل یا مارکر و از این قبیل به شکل اتوکدی در اختیارت بود، بتونی ازش نقاط خوراک سیویل تری دی رو تهیه کنی، موارد مهمه که تو دوره مگاپوینت، به عنوان اولین قدم در راه یادگیری نرم افزار سیویل تری دی باید طی کنی.

هزینه اصلی 1,480,000
با تخفیف ویژه 599 تومان

بعد از فراهم کردن مقدمات کار و فراخوانی یا تولید نقاط داخل نرم افزار سیویل تری دی، بایستی با توجه به دیتاهای ورودی مثل انواع فایل های اتوکدی شامل منحنی میزان، لیبل و غیره و یا با استفاده از نقاط موجود سطح مدنظر را تولید کنیم، سطحی که بیشترین نزدیکی را با وضع موجود منطقه داشته باشه.

برای نزدیک کردن این سطح مدل شده به زمین واقعی، تکنیک های اصلاح سطح را بایستی به خوبی استفاده نمود ک در این قسمت بخوبی به آن پرداخته شده است.

و در نهایت آنالیزهای مختلف شیب، ارتفاعی و امثال اینها جهت ارائه مطلوب نتیجه کار به کارفرما و خروجی های مورد نیاز به چالش کشیده می شود.

هزینه اصلی 1.580.000
هزینه با تخفیف ویژه 799 تومان

محاسبات احجام عملیات خاکی، چالشی که بسیاری از کارگاه ها و پروژه های اجرائی با اون سروکار دارند. تسلط شما بر مفاهیم محاسبات احجام باعث تمایز شما از سایر همکاران میشه و فرصت های شغلی خوبی را براتون مهیا میکنه

تو این آموزش، در ابتدا مقدمات مورد نیاز آموزش داده میشه و در بخش تخصصی، ترفندها و تکنیک های موجود برای محاسبه احجام عملیات خاکی تدریس میشه، برخی از مفاهیم این دوره در زیر فهرست وار آورده شده:

1. تکنیک های اصلاح سطح و مثلث بندی در حد نیاز

2. تشریح کریدور، اجزای اون، کاربرد و تاثیرش در محاسبات احجام و اصلاحش جهت دستیابی به احجام با کیفیت مطلوب

3. شناخت اصولی مبحث اسمبلی و تاثیرش بر احجام عملیات خاکی

4. ترسیم ابتدائی مسیر، پروفیل طولی، خط پروژه و نمونه برداری از سطوح موجود جهت نمایش در مقاطع و محاسبات حجم مقطعی

5. مفهوم گریدینگ و تکنیک های طراحی سطح جهت محاسبه حجم طراحی پروژه ها قبل از اجرا

6. احجام مسیر، روسازی، ازبیلت، طراحی، مقطعی و …، نمایش و استخراج دیتاهای لازم جهت ارائه مطلوب نتیجه کار نرم افزاری

هزینه اصلی 1.980.000
هزینه این جشنواره 999
 
 

نتیجه زحمت های میدانی و اجرائی و البته طراحی ها و مشقت های نرم افزاری شما رو شیت بندی تشکیل میده، بنابراین نمایش هرچه بهتر و خواناتر نقشه ها، ارزش زحمات کشیده شده را چندین برابر میکنه.

تو این آموزش، مفاهیم پرکاربردی مثل انواع روش های متن نگاری، فیلد، اتریبیوت، فضای مدل، لی اوت، مفهوم مقیاس و پنجره پرینت تریس میشه و در ادامه طراحی کاغذ، تایتل و حتی الگو جهت شیت بندی خودکار نقشه ها و البته ترفندهای شیت بندی پلان پروفیل طولی و مقاطع عرضی به صورت اصولی و ساده مسلط می شوید.

هزینه اصلی 1.980.000
هزینه جشنواره 799

تصور کن زمینی را برداشت کردید و کارفرما از شما خواسته که این زمین را به قطعات با مساحت برابر تقسیم کنین، به طوری که بر فلان متر رعایت شده باشه یا حریم مشخصی از ضلع غربی رعایت گردیده باشه و ده ها قید و بند دیگه ای که ممکنه مدنظر کارفرما باشه، مواردی از این قبیل به صورت معمول با نرم افزار اتوکد ساعت ها و حتی روزها زمان نیاز داره و اغلب به نتیجه دلخواه هم منتهی نمیشه، در صورتی که با المانهای شرطی منوی پارسل، براحتی موارد اینچنینی قابل حل است، توی این  آموزش با بیش از 15 مثال اجرائی این تکنیک ها به شما اموخته میشه تا براحتی از پس پروژه های از این قبیل برآیید.

هزینه اصلی 1.480.000
هزینه جشنواره 799

ارائه نتیجه مطلوب به کارفرما، باعث بالارفتن ارزش کار و رساندن هرچه بهتر مفهوم پروژه میشه، توی این آموزش، ترفندهای پرچالش شخصی سازی مقاطع عرضی به سادگی آموزش داده میشه تا یکی از نتایج پر اهمیت طراحی و اجرا که مقاطع عرضی به شمار میاد، با ظاهری مناسب تحویل کارفرما بدهید.

مواردی همچون نمایش بهتر باندهای اطلاعات خط پروژه، زمین طبیعی و سایر سطوح در زیر نمودارهای مقاطع عرضی، لیبل های جزئیات ارتفاعی یا سایر پارامترهای توصیفی روی گراف های مقاطع عرضی، شخصی سازی جداول کنار مقاطع و موارد فراوان دیگه از این قبیل، توی این آموزش تدریس میشه.

هزینه اصلی 1.180.000
هزینه جشنواره 599

یکی از موارد مهمی که باعث خوانایی بهتر نقشه ها و البته تحلیل های ابتدایی میشه، نمایش تصاویر زمین مرجع داخل نرم افزارهای سیویل تری دی و اتوکد و بلعکس آن، نمایش جزئیات طراحی شده داخل نرم افزار گوگل ارث می باشد.

توی این دوره، نحوه دانلود تصاویر با کیفیت از نرم افزار گوگل ارث به کمک نرم افزار ساسپلنت تدریس میشه، در ادامه تصحیحات سیستم تصویر و مختصات روی این دیتاهای خام اولیه، توسط نرم افزار گلوبال مپر انجام میشه و خروجی اون وارد نرم افزار سیویل تری دی یا اتوکد میشود تا برای بررسی های لازم بر روی ترسیمات و طراحی ها، تصاویر زمین مرجع شده در دسترس باشد.

به طور خلاصه، ارتباط بین نرم افزارهای گوگل ارث، ساسپلنت، گلوبال مپر، اتوکد، سیویل تری دی و حتی اکسل با محوریت تصاویر زمین مرجع مورد بررسی قرار میگیرد.

هزینه اصلی 1.480.000
هزینه جشنواره 699 تومان

بخش مقدماتی:

بخش تخصصی:

بله البته

تمام اموزش های موضوعی بالا رو به صورت یکجا میتونی تهیه کنی که علاوه بر تخفیف های جشنواره، برای 5 نفر اول، همه اموزش ها با هزینه 4.980.000 تومان تقدیم میشه.

نکته مهم:

امکان تهیه اقساطی فول پک هم فراهمه، 980 ت پیش پرداخت و باقی بصورت ماهانه یک میلیون تومان طی چهار ماه

(تمام اموزش ها ب محض پیش پرداخت فعال میشه)

این فول پک به اسم مگاسیویل تقدیمت میشه که در زیر کامل جزییاتش رو توضیح دادم:

ابوالفضل عطاالهی-مدرس نرم افزار سیویل تری دی-مدیر وب سایت مپ آموز

من (ابوالفضل عطاالهی) کی هستم؟

سلام، من ابوالفضل عطاالهی متخصص و مدرس نرم افزار سیویل تری دی هستم. از سال 94 تو زمینه های مختلف نقشه برداری فعالیت دارم و الان حدود 4 سال میشه که بیشترین تمرکزم رو روی نرم افزار سیویل تری دی گذاشتم، از طراحی طرح های آماده سازی و معابر گرفته تا تفکیک اراضی و سایر زمینه های مرتبط با این نرم افزار کاربردی.

تا الان افتخار تدریس این نرم افزار به بیش از 1000 دانش پژوه رو داشتم که نظرات برخی از اونها رو در ادامه میتونی ببینی.

نظر برخی از دانشجویان دوره ها

روش اول) انتقال وجه
کافیه مبلغ دوره مدنظرت رو ب شماره کارت زیر واریز کنی
6063731053713740
بنام ابوالفضل عطاالهی

و بعد رسیدش رو دایرکت بفرستی تا فورا دوره برات فعال کنم
(بعد ارسال رسید به دایرکت، حتما کلمه “سیویل” به تنهایی ارسال کن)

روش دوم) از طریق سایت:
کافیه اینجا کلیک کنی و دوره مدنظرت رو تهیه کنی

هر دوره ای ک مدنظرته، نصف مبلغش الان و باقیش تا آخر خرداد میتونی واریز کنی
بنا بر اعتماده، بنابراین کل دوره الان برات فعال میشه

(یاداوری: شرایط اقساطی فول پک، 980 پیش پرداخت و باقی مانده ماهانه یک میلیون طی 4 ماه)

تحت هر شرایطی از دوره راضی نبودید، تا 15 رو تضمین بازگشت وجه دوره بدون هیچ قید و بندی فراهم است.

بلافاصله بعد از ثبت نام، یک نرم افزار برای موبایل و یک نرم افزار برای لپتاپ تقدیم میشه به همراه لایسنس فعالسازی، کافیست نرم افزار را نصب و لایسنس را کپی کنین تا تمام سرفصل های دوره به همراه دفترچه خلاصه (pdf) و فایل تمریناتش در اختایرتون قرار بگیره

تمام دروس دوره به صورت پی دی اف، خلاصه شده در اختیارتون قرار میگیره تا به صورت A5 پرینت تهیه کنین و ضمن دوره اگ نکته ای ب ذهنتون رسید داخلش یادداشت کنین، اینجوری هم مطالب بهتر تثبیت میشه، هم انتهای دوره یک جزوه کامل از کل مباحث دارید و هر زمان و مکان میتونین ازش استفاده کنین

تمام درس ها، فایل های مورد نیازش در اختیارتون قرار میگیره که همراه مدرس تمرین کنین و بهتر یاد بگیرید.

این اموزش ها دارای پشتیبانی بدون محدودیت زمانی بوده و از طریق سایت، اپلیکیشن های بله، ایتا، واتساپ امکان ارتباط و پرسش سوالات مرتبط با این آموزش با مدرس خود دوره فراهم است.

کافیه بعد از ثبت نام و تهیه دوره، از قسمت تنظیمات، دانلود شبانه را فعال نمایید تا یکباره آموزش براتون دانلود بشه.

بله امکان دانلود آموزش وجود داره ولی فقط با پلیر اختصاصی (اسپات پلیر) پخش می شود

اگ هنوز سوالی داری، شماره تماست بذار، شخصا باهات تماس میگیرم.

[df-form]

ثبت نام