مگاسیویل، دوره آموزش جامع نرم افزار سیویل تری دی (از 0 تا 100) + آپدیت رایگان

+50 ساعت آموزش سیویل تری دی مبتدی تا پیشرفته

به همراه جزوه خلاصه شده تمام دروس (pdf) و فایل های تمرینات مورد نیاز

از مباحث مقدماتی مثل تولید و شخصی سازی نقاط، تولید سطح از انواع فایل ها، اصلاح سطوح گرفته تا انواع روش های طراحی سطح

تسلط بر تکنیک های مختلف محاسبه صحیح احجام در بستر نرم افزار سیویل تری دی

شیت بندی با کیفیت نقشه ها در کمترین زمان، از مبحث پرچالس لی اوت گرفته تا طراحی تایتل برای شیت بندی پلان، پروفیل طولی و مقاطع عرضی بصورت اتوماتیک

بیش از 10 ها مثال اجرائی در زمینه تفکیک با منوی پارسل نرم افزار سیویل تری دی، از مساحت های یکسان گرفته تا تفکیک با حریم مشخص، بر معین و حتی عبور مسیر از داخل زمین

شخصی سازی مقاطع عرضی، از لیبل و باند گرفته تا نمایش انواع جداول در کنار اون جهت خوانایی بهتر نقشه ها

تسلط بر تصاویر زمین مرجع، لینک بین گوگل ارث، ساسپلنت، گلوبال مپر و اکسل در راستای ژئورفرنس کردن تصاویر ماهواره ای

جهت دریافت مشاوره رایگان، یا ثبت نام کامل دوره به صورت اقساطی یا یکجا، در فرم آخر همین صفحه شماره خود را وارد کنید…

سرفصل های مگاسیویل (شامل 7 مجموعه کامل از موضوعات زیر):

پکیج جامع آموزش نرم افزار سیویل تری (مگاسیویل) شامل 7 دوره آموزشی با موضوعات کاربردی است که به صورت فول پک ارائه شده است. این 7 دوره شامل موضوعات زیر می گردد:

1

مبحث نقاط در سیویل تری دی

2

مبحث سطوح در civil 3d

3

محاسبات احجام عملیات خاکی

4

شیت بندی نقشه ها

5

تفکیک با منوی پارسل

6

شخصی سازی مقاطع عرضی

7

گوگل ارث و تصاویر زمین مرجع

قدم اول کار با نرم افزار سیویل تری دی، شناخت مقدمات این نرم افزار، تسلط بر ابزارهای اتوکدی مورد نیاز و البته تکنیک های مختلف کار با نقاط هستش.

این که بتونی نقاط رو به شکل صحیح وارد نرم افزار کنی، پالایش های مختلف از قبیل گروه بندی، ویرایش، استخراج و غیره رو انجام بدی و البته اگ فایلی به دستت رسید که یه سری لیبل یا مارکر و از این قبیل به شکل اتوکدی در اختیارت بود، بتونی ازش نقاط خوراک سیویل تری دی رو تهیه کنی، موارد مهمه که تو دوره مگاپوینت، به عنوان اولین قدم در راه یادگیری نرم افزار سیویل تری دی باید طی کنی.

 

ریز مطالب این بخش دوره

بعد از فراهم کردن مقدمات کار و فراخوانی یا تولید نقاط داخل نرم افزار سیویل تری دی، بایستی با توجه به دیتاهای ورودی مثل انواع فایل های اتوکدی شامل منحنی میزان، لیبل و غیره و یا با استفاده از نقاط موجود سطح مدنظر را تولید کنیم، سطحی که بیشترین نزدیکی را با وضع موجود منطقه داشته باشه.

برای نزدیک کردن این سطح مدل شده به زمین واقعی، تکنیک های اصلاح سطح را بایستی به خوبی استفاده نمود ک در این قسمت بخوبی به آن پرداخته شده است.

و در نهایت آنالیزهای مختلف شیب، ارتفاعی و امثال اینها جهت ارائه مطلوب نتیجه کار به کارفرما و خروجی های مورد نیاز به چالش کشیده می شود.

 

 

ریز طالب این بخش از دوره

در این قسمت از پکیج جامع آموزش نرم افزار سیویل تری دی، نوبت به محاسبات احجام عملیات خاکی است، چالشی که بسیاری از کارگاه ها و پروژه های اجرائی با اون سروکار دارند. تسلط شما بر مفاهیم محاسبات احجام باعث تمایز شما از سایر همکاران میشه و فرصت های شغلی خوبی را براتون مهیا میکنه

تو این قسمت از آموزش، در ابتدا مقدمات مورد نیاز آموزش داده میشه و ردر بخش تخصصی، ترفندها و تکنیک های موجود برای محاسبه احجام عملیات خاکی تدریس میشه، برخی از مفاهیم این بخش در زیر فهرست وار آورده شده:

1. تکنیک های اصلاح سطح و مثلث بندی در حد نیاز

2. تشریح کریدور، اجزای اون، کاربرد و تاثیرش در محاسبات احجام و اصلاحش جهت دستیابی به احجام با کیفیت مطلوب

3. شناخت اصولی مبحث اسمبلی و تاثیرش بر احجام عملیات خاکی

4. ترسیم ابتدائی مسیر، پروفیل طولی، خط پروژه و نمونه برداری از سطوح موجود جهت نمایش در مقاطع و محاسبات حجم مقطعی

5. مفهوم گریدینگ و تکنیک های طراحی سطح جهت محاسبه حجم طراحی پروژه ها قبل از اجرا

6. احجام مسیر، روسازی، ازبیلت، طراحی، مقطعی و …، نمایش و استخراج دیتاهای لازم جهت ارائه مطلوب نتیجه کار نرم افزاری

 
 
 
 

نتیجه زحمت های میدانی و اجرائی و البته طراحی ها و مشقت های نرم افزاری شما رو شیت بندی تشکیل میده، بنابراین نمایش هرچه بهتر و خواناتر نقشه ها، ارزش زحمات کشیده شده را چندین برابر میکنه.

تو این بخش از آموزش، مفاهیم پرکاربردی مثل انواع روش های متن نگاری، فیلد، اتریبیوت، فضای مدل، لی اوت، مفهوم مقیاس و پنجره پرینت تریس میشه و در ادامه طراحی کاغذ، تایتل و حتی الگو جهت شیت بندی خودکار نقشه ها و البته ترفندهای شیت بندی پلان پروفیل طولی و مقاطع عرضی به صورت اصولی و ساده مسلط می شوید.

مشاهده ریز مطالب این بخش از دوره جامع

تصور کن زمینی را برداشت کردید و کارفرما از شما خواسته که این زمین را به قطعات با مساحت برابر تقسیم کنین، به طوری که بر فلان متر رعایت شده باشه یا حریم مشخصی از ضلع غربی رعایت گردیده باشه و ده ها قید و بند دیگه ای که ممکنه مدنظر کارفرما باشه، مواردی از این قبیل به صورت معمول با نرم افزار اتوکد ساعت ها و حتی روزها زمان نیاز داره و اغلب به نتیجه دلخواه هم منتهی نمیشه، در صورتی که با المانهای شرطی منوی پارسل، براحتی موارد اینچنینی قابل حل است، توی این بخش از آموزش با بیش از 15 مثال اجرائی این تکنیک ها به شما اموخته میشه تا براحتی از پس پروژه های از این قبیل برآیید.

مشاهده ریز مطالب این بخش از دوره جامع

ارائه نتیجه مطلوب به کارفرما، باعث بالارفتن ارزش کار و رساندن هرچه بهتر مفهوم پروژه میشه، توی این بخش از آموزش، ترفندهای پرچالش شخصی سازی مقاطع عرضی به سادگی آموزش داده میشه تا یکی از نتایج پر اهمیت طراحی و اجرا که مقاطع عرضی به شمار میاد، با ظاهری مناسب تحویل کارفرما بدهید.

مواردی همچون نمایش بهتر باندهای اطلاعات خط پروژه، زمین طبیعی و سایر سطوح در زیر نمودارهای مقاطع عرضی، لیبل های جزئیات ارتفاعی یا سایر پارامترهای توصیفی روی گراف های مقاطع عرضی، شخصی سازی جداول کنار مقاطع و موارد فراوان دیگه از این قبیل، توی این بخش از آموزش تدریس میشه.

مشاهده ریز مطالب این بخش از دوره جامع

یکی از موارد مهمی که باعث خوانایی بهتر نقشه ها و البته تحلیل های ابتدایی میشه، نمایش تصاویر زمین مرجع داخل نرم افزارهای سیویل تری دی و اتوکد و بلعکس آن، نمایش جزئیات طراحی شده داخل نرم افزار گوگل ارث می باشد.

توی این قسمت از دوره جامع نرم افزار سیویل تری دی، نحوه دانلود تصاویر با کیفیت از نرم افزار گوگل ارث به کمک نرم افزار ساسپلنت تدریس میشه، در ادامه تصحیحات سیستم تصویر و مختصات روی این دیتاهای خام اولیه، توسط نرم افزار گلوبال مپر انجام میشه و خروجی اون وارد نرم افزار سیویل تری دی یا اتوکد میشود تا برای بررسی های لازم بر روی ترسیمات و طراحی ها، تصاویر زمین مرجع شده در دسترس باشد.

به طور خلاصه در این بخش، ارتباط بین نرم افزارهای گوگل ارث، ساسپلنت، گلوبال مپر، اتوکد، سیویل تری دی و حتی اکسل با محوریت تصاویر زمین مرجع مورد بررسی قرار میگیرد.

مشاهده ریز مطالب این بخش از دوره جامع

من (ابوالفضل عطاالهی) کی هستم؟

سلام، من ابوالفضل عطاالهی متخصص و مدرس نرم افزار سیویل تری دی هستم. از سال 94 تو زمینه های مختلف نقشه برداری فعالیت دارم و الان حدود 4 سال میشه که بیشترین تمرکزم رو روی نرم افزار سیویل تری دی گذاشتم، از طراحی طرح های آماده سازی و معابر گرفته تا تفکیک اراضی و سایر زمینه های مرتبط با این نرم افزار کاربردی.

تا الان افتخار تدریس این نرم افزار به بیش از 1000 دانش پژوه رو داشتم که نظرات برخی از اونها رو در ادامه میتونی ببینی.

اگ احساس کردید من میتونم بهتون کمک بکنم از طریق دکمه های زیر با من ارتباط بگیرید.

چرا باید در دوره آموزش جامع سیویل تری دی شرکت کنیم؟

خودتون کار با سیویل تری دی رو یاد بگیرید…

خودتون متخصص نرم افزاری پروژه های اجرائی خودتون باشید

بدون هزینه اضافی خدمات نرم افزاری رو انجام بدید و از گرفتن پروژه های اجرائی ترسی نداشته باشید.

در واقع شما دو راه دارید:

یک: همیشه نگرانی استفاده از نرم افزار سیویل تری دی رو داشته باشید و موارد مقدماتی تا حرفه ای رو به ناچار به دوستان خود بسپارید، یا کلا بیخیال پروژه هایی شوید که با نرم افزار درگیری نسبی ایجاد میکنه (که البته غالب پروژه ها همینطوره!)

دو: یکبار برای همیشه این غول بی شاخ و دم رو شکست بدید و خودتون نیازهای نرم افزاری پروژه هاتون رو برطرف کنین، بدون نیاز به فرد دیگه ای، به این ترتیب واهمه ای از قبول پروژه اجرائی نخواهید داشت چرا که بخش نرم افزاری اون رو براحتی میتونین انجام بدید.

البته راه سومی هم وجود داره، اونم خود آموزی نرم افزار هستش، که قطعا قبول زمان زیادی که صرف یادگیری میشه، خیلی بیش از هزینه جزئی برای یادگیری و بخصوص استفاده از تجربه اشخاص متخصص آن خواهد بود.

فراموش نکنید، حتی یک نکته یا تکنیک، هم باعث صرفه جویی زمان در بسیاری از روندهای تکراری پروژه خواهد شد، هم باعث افزایش اعتماد به نفس و تسلط بر نرم افزار میشود.

نظر برخی از دانشجویان دوره ها

پشتیبانی ویژه

از طریق پیام رسان (واتساپ، تلگرام و ایتا) به صورت مستقیم با مدرس دوره

روش های خرید دوره جامع آموزش نرم افزار سیویل تری دی + پشتیبانی مستقیم

ثبت نام نقدی

تهیه دوره کامل با مبلغ 6.480.000 تومان

ثبت نام اقساطی

پیش پرداخت 1.480.000 تومان

الباقی مبلغ به صورت ماهانه یک میلیون تومان طی 5 ماه

برای تهیه، شماره تماست رو داخل فرم زیر قرار بده، شخصا باهات تماس میگیرم

2 پاسخ

  1. سلام مهندس جان

   بله مهندس
   دوره جامع نرم افزار civil 3d به صورت موضوعی و گام به گام، از مقدمات کار با این نرم افزار تا مباحث تخصصی مرتبط رو پوشش میده، و برای شروع به کار، نیاز به هیچ پیش نیازی ندارید، تمام موارد تدریس شده تا بصورت اصولی و پروژه محور روی این نرم افزار مهم مسلط بشید.
   بیش از 50 ساعت آموزش کاربردی طی 270 درس پروژه محور، بخوبی نیازهای پروژه شما رو تامین میکنه، در موضوعات تخصصی ک اشاره شد و البته مباحث مقدماتی.

خوشحال میشم نظرت را بدونم...

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

[df-form]

ثبت نام