ایجاد لیبل دستی روی مقاطع عرضی

مدت زمان آموزش : 1 دقیقه

مجموعه آموزش سیویل تری دی

مدرس : ابوالفضل عطاالهی

چطور میتونم فاصله از آکس و ارتفاع هر نقطه ای ک دلم خواست را روی مقطع عرضی درج کنم؟ کمتر از 30 ثانیه بهت یاد میدم، با من همراه باش.

تو آموزش چه خبره؟

مقاطع عرضی یکی از اجزای جدایی ناپذیر نرم افزار سیویل تری دی در بسیاری از پروژه ها به شمار میاد.

یکی از چالش های عمده در ارتباط با طراحی این قابلیت داخل نرم افزار، درج لیبل بر روی مقاطع به صورت دستی است که مشخصات مدنظر ما را در مکان مشخصی از مقطع بخصوصی به نمایش در بیاره.

تو این اموزش بهت یاد میدم در کمترین زمان ممکن لیبل مدنظرت را روی مقطع درج کنی، اما آیا دونستن این نکته کفایت میکنه؟ قطعا نه…

مقاطع عرضی و شخصی سازی اونها نکات فراوانی داره که سعی کردم در دوره مقاطع عرضی به صورت کامل به این موضوع بپردازم، اینکه چطور استایل های پنج گانه همچون شخصی سازی تک تک مقاطع، مدیریت شیت هایی که مقاطع داخل آن قرار گرفته، لیبل های اتوماتیکی که خود مقاطع میتونن درج کنن، جداول احجامی که کنار مقاطع میتونیم داشته باشیم، باندهایی که جزئیاتی همچون ارتفاع و فاصله از آکس مقطع را به نمایش در میارن و نکات فراوان دیگه.

بدون شک این اموزش 4 ساعت و نیم، کیفیت کارت را چندین برابر متمایز میکنه، خوشحال میشم نظر محترمت را در مورد این آموزش و یا سوالاتت را بشنوم، تو کادر پایین برام بنویس چون خیلی ارزشمنده برام.

خوشحال میشم نظرت را بدونم...

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دوره های آموزشی

آخرین دوره های آموزشی

[df-form]

ثبت نام