اصلاح صفر محور افق مقاطع عرضی

مدت زمان آموزش : 2 دقیقه

مجموعه آموزش سیویل تری دی

مدرس : ابوالفضل عطاالهی

ممکنه با تکنیک هایی که تا اینجا بهت یاد دادم، تونسته باشی براحتی لیبل های محور افق مقاطع را اصلاح کنی ولی حریف صفر وسط نشدی، با من همراه باش تا تکنیک این مشکل را بهت یاد بدم.

تو آموزش چه خبره؟

کاربردهای بینظیر مقاطع عرضی برای نشون دادن جزئیات برش عمود بر محور مسیر بر کسی پوشیده نیست.

اما باید بپذیریم که نمایش ابتدایی نرم افزار سیویل تری دی با توجه به تنظیمات و سبک و سیاق پیش فرضی که برای مقاطع عرضی در نظر گرفته چندان مطلوب نیست. به همین جهت ناچار به شخصی سازی اون با توجه به وضع پروژه هستیم، اگر تونسته باشی لیبل های محور افق مقاطع را اصلاح کرده باشی، بازم ممکنه روی صفر وسط مقطع به مشکل خورده باشی، تو این اموزش مختصر بهت یاد میدم چطور ویرایشش کنی.

نکات مربوط به اصلاح مقاطع همین قدر ساده و جذابه که با وجود گستردگی این نکات سعی کردم در دوره مقاطع عرضی به صورت کامل به این موضوع بپردازم، اینکه چطور استایل های پنج گانه همچون شخصی سازی تک تک مقاطع، مدیریت شیت هایی که مقاطع داخل آن قرار گرفته، لیبل های اتوماتیکی که خود مقاطع میتونن درج کنن، جداول احجامی که کنار مقاطع میتونیم داشته باشیم، باندهایی که جزئیاتی همچون ارتفاع و فاصله از آکس مقطع را به نمایش در میارن و نکات فراوان دیگه.

بدون شک این اموزش 4 ساعت و نیم، کیفیت کارت را چندین برابر متمایز میکنه، خوشحال میشم نظر محترمت را در مورد این آموزش و یا سوالاتت را بشنوم، تو کادر پایین برام بنویس چون خیلی ارزشمنده برام.

خوشحال میشم نظرت را بدونم...

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دوره های آموزشی

آخرین دوره های آموزشی

[df-form]

ثبت نام