بزرگنمایی لیبل محور افق مقاطع عرضی

مدت زمان آموزش : 2 دقیقه

مجموعه آموزش سیویل تری دی

مدرس : ابوالفضل عطاالهی

لیبل های درج شده بر روی محور افقی مقاطع عرضیت خیلی کوچیکه و با ویرایش هایی که انجام دادی تغییری نمیکنه؟! چند ثانیه با من همراه باش تا تکنیک اصلاحش را بهت یاد بدم.

تو آموزش چه خبره؟

مقاطع عرضی که در مراحل انتهایی اکثر پروژه ها ناچار به نمایششون هستیم، ممکنه مشکلاتی داشته باشند که تو این آموزش به یکی از اونها میخوام بپردازم.

شاید خیلی برات اتفاق افتاده باشه که با نمایش دادن مقاطع عرضی داخل صفحه ترسیم، عملا بخاطر بیش از اندازه کوچک یا بزرگ بودن لیبل های محورها، نتونسته باشی به خوبی زحماتت را به نمایش در بیاری. تصور ابتدایی که به ذهن میرسه، اینه که بایستی از طریق پنجره Section view properties و سربرگ Horizontal Axes اقدام به تغییر اندازه متن به صورت دلخواه کنیم در صورتیکه با تغییر این مقدار هیچ تغییری روی لیبل های محور افق حاصل نمیشه، تو این اموزش سعی کردم در کمترین زمان ممکن این موضوع را پوشش بدم، اما مقاطع و نکاتش به اینجا ختم نمیشه، بلکه …

نکات مربوط به مقاطع عرضی گستردگی فراوانی داره که سعی کردم در دوره مقاطع عرضی به صورت کامل به این موضوع بپردازم، اینکه چطور استایل های پنج گانه همچون شخصی سازی تک تک مقاطع، مدیریت شیت هایی که مقاطع داخل آن قرار گرفته، لیبل های اتوماتیکی که خود مقاطع میتونن درج کنن، جداول احجامی که کنار مقاطع میتونیم داشته باشیم، باندهایی که جزئیاتی همچون ارتفاع و فاصله از آکس مقطع را به نمایش در میارن و نکات فراوان دیگه.

بدون شک این اموزش 4 ساعت و نیم، کیفیت کارت را چندین برابر متمایز میکنه، خوشحال میشم نظر محترمت را در مورد این آموزش و یا سوالاتت را بشنوم، تو کادر پایین برام بنویس چون خیلی ارزشمنده برام.

خوشحال میشم نظرت را بدونم...

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دوره های آموزشی

آخرین دوره های آموزشی

[df-form]

ثبت نام