مدیریت فاصله اعداد محور افق مقاطع عرضی

مدت زمان آموزش : 1 دقیقه

مجموعه آموزش سیویل تری دی

مدرس : ابوالفضل عطاالهی

مقطع عرضیت کوچیکه و هرکار میکنی نمیتونی فاصله گذاریه لیبل محور افق را کمش کنی؟ با یک تکنیک ویژه، باورت میشه تو 30 ثانیه میخوام قلقشو یادت بدم؟ با من همراه باش.

تو آموزش چه خبره؟

اگرچه مقاطع عرضی کاربرد فراوانی داره ولی با تسلط بر مفاهیم ابتدایی اون براحتی میتونیم ازش استفاده کنیم.

یکی از مواردی که اکثرا باهاش مواجه هستیم، اینه که لیبل هایی بر روی محور افقی مقاطع وجود دارند که معرف فاصله شبکه بندی عمودی درج شده بر روی مقاطع هستند، گاها با توجه به وسعت کم پروژه و اندک بودن عرض خطوط نمونه برداری، با این معضل روبرو هستیم که اعداد درج شده روی محورهای افق مقاطع، با فواصل زیاد هستند و جزئیات را بخوبی نشون نمیدهند، تو این اموزش یه تکنیک ساده برای برطرف کردن این مشکل را بهت یاد میدم.

اما نکات مربوط به مقاطع عرضی گستردگی فراوانی داره که سعی کردم در دوره مقاطع عرضی به صورت کامل به این موضوع بپردازم، اینکه چطور استایل های پنج گانه همچون شخصی سازی تک تک مقاطع، مدیریت شیت هایی که مقاطع داخل آن قرار گرفته، لیبل های اتوماتیکی که خود مقاطع میتونن درج کنن، جداول احجامی که کنار مقاطع میتونیم داشته باشیم، باندهایی که جزئیاتی همچون ارتفاع و فاصله از آکس مقطع را به نمایش در میارن و نکات فراوان دیگه.

بدون شک این اموزش 4 ساعت و نیم، کیفیت کارت را چندین برابر متمایز میکنه، خوشحال میشم نظر محترمت را در مورد این آموزش و یا سوالاتت را بشنوم، تو کادر پایین برام بنویس چون خیلی ارزشمنده برام.

خوشحال میشم نظرت را بدونم...

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دوره های آموزشی

آخرین دوره های آموزشی

[df-form]

ثبت نام